Wyniki etapu okręgowego - lista nazwisk PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 02 lutego 2018 19:16

Szanowni Państwo,

w wyniku sprawdzenia i oceny prac II etapu udało nam się wyłonić 20 najlepszych osób (kolejność alfabetyczna), które zapraszamy do finału zaplanowanego na 23 kwietnia 2018 r. W tym roku, by wziąć udział w finale, należało zdobyć 37 i więcej punktów.

Serdecznie gratulujemy! Informacje o wynikach wszystkich uczniów prześlemy pocztą.

  1. Andrzejewska Inga
  2. Czuryszkiewicz Julia
  3. Gadomska Natalia
  4. Golec Dominik
  5. Guja Aleksandra
  6. Harach Mirosław
  7. Japola Ewa
  8. Kołodziej Magdalena
  9. Marusiak Katarzyna
  10. Mleczkowska Kinga
  11. Morawska Agata
  12. Nienadowska Ewelina
  13. Nowak Julia
  14. Ormańczyk Olga
  15. Ośka Anna
  16. Poskrop Roksana
  17. Sobstyl Aleksandra
  18. Sulich Przemysław
  19. Trafas Jan
  20. Wałowska Julia

 

Andrzejewska Inga
Czuryszkiewicz Julia
Gadomska Natalia
Golec Dominik
Guja Aleksandra
Harach Mirosław
Japola Ewa
Kołodziej Magdalena
Marusiak Katarzyna
Mleczkowska Kinga
Morawska Agata
Nienadowska Ewelina
Nowak Julia
Ormańczyk Olga
Ośka Anna
Poskrop Roksana
Sobstyl Aleksandra
Sulich Przemysław
Trafas Jan
Wałowska Julia
 
Etap okręgowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 stycznia 2018 08:23

Podajemy poniżej dane adresowe komisji okręgowych Olimpiady - miejsc odbywania się 12 stycznia etapu okręgowego

Komisja Okręgowa Olimpiady Bibliologicznej
i Informatologicznej  w Białymstoku

Olga Topolewska

Centrum Edukacji Nauczycieli

ul. Złota 4,

15 – 016  Białystok



Komisja Okręgowa Olimpiady Bibliologicznej
i Informatologicznej  w Bydgoszczy

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
ul. Nowodworska 13,
85 - 120 Bydgoszcz


Komisja Okręgowa Olimpiady Bibliologicznej
i Informatologicznej w Krakowie


II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego,

ul. Sobieskiego 9,

31-136 Kraków


Komisja Okręgowa Olimpiady Bibliologicznej
i Informatologicznej we Wrocławiu


Zespół Szkół nr 18,

ul. Młodych Techników 58,

53 – 645 Wrocław





Komisja Okręgowa Olimpiady Bibliologicznej
i Informatologicznej  w Lublinie


Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego,

Al. Racławickie 7,

20-059 Lublin


Komisja Okręgowa Olimpiady Bibliologicznej
i Informatologicznej  w Łodzi

ul.Pomorska 171/173

90-236 Łódź

W każdej z Komisji etap okręgowy rozpocznie się o godzinie 11.00.